Autopůjčovna pro všechny

6. 1. 2012, 10:03

Dokonalá autopůjčovna

Autopůjčovna zapůjčuje vozidla právnickým a fyzickým osobám s platnými doklady potřebnými k zapůjčení vozu. Disponuje vlastní odtahovou službou v případě potřeby klienta. Vlastní non – stop servis během celých 24 hodin a asistenční službou. Možnost rezervací automobilu prostřednictvím e-mailu, telefonem nebo on-line. Platný aktuální ceník vždy k dispozici.

Potřebné doklady k zapůjčení vozidla v autopůjčovně

Fyzické osoby potřebují k zapůjčení vozidla v autopůjčovně dva platné doklady totožnosti. Platný OP, ŘP skupiny B a dále k ověření adresy najimatele. Může být výpis B'U, SIPO nebo vyúčtování telefonu znějící na adresu klienta s maximálním stářím 2 měsíce.

Doklady od živnostníků jako kopie živnostenského listu, osvědčení o registraci DIČ a platný OP a řidičský průkaz skupiny B. Firmy potřebují k zapůjčení vozidla v autopůjčovně tyto doklady. Výpis z Obchodního rejstříku, osvědčení o registraci DIČ, platný OP osoby zapůjčující vůz a platný ŘP.

Ceny pronajímaných vozidel od autopůjčovny

V ceně pronájmu vozidla v autopůjčovně bývá standardně zahrnuto pojištění odpovědnosti – povinné ručení, dálniční známka ČR, havarijní pojištění v ČR. Krátkodobé a dlouhodobé zapůjčení vozidla v autopůjčovně Autopůjčovna zapůjčuje zákazníkům vozidla zákazníkům krátkodobě a dlouhodobě. Denní, týdenní, měsíční a další zapůjčování vozidel podle aktuálního ceníku.

Aktuální novinky autopůjčovny

Některé autopůjčovny přicházejí s horkými novinkami pro zákazníky. Nulová záloha při pronájmu vozu na delší dobu, nulová spoluúčast a neomezené najeté kilometry. Automobily bez loga autopůjčovny.

Nadstandard autopůjčovny

Některé autopůjčovny vycházejí vstříc klientům s nadstandardními službami. Zapůjčení autorádia, dálniční známka ČR a satelitní navigace zdarma.

Platby za pronájem vozů v autopůjčovně

Některé autopůjčovny vyžadují složení zálohy předem prostřednictvím platebních karet. Jiné autopůjčovny vyžadují plnou platbu před podepsáním smlouvy o zapůjčení automobilu platebními kartami.
Zobrazení: 2143 Hodnocení:
diskuze
Počet komentářů: 0

Nejkomentovanější
Článek: Autopůjčovna, půjčování aut Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Autopůjčovna, půjčování aut Datum posledního komentáře: 22.12.2011
Elnar kuchyně
Tip dne
Autopůjčovna Jakubcar
Logo Jakubcar

Autopůjčovna Jakubcar nabízí pronájem vozů značky Škoda. Půjčovaná auta jsou ve 100% technickém stavu.
Autopůjčovna Optima Rent
Autopůjčovna OptimaRent nabízí vozy značky Škoda. Otevřeno má denně od 7:00 do 22:00. Půjčovaná auta jsou v perfektním technickém stavu a s plnou nádrží.
Kuchyně Elnar
Autopůjčovna: správný výběr
Autopůjčovna
Autopůjčovna
Plastová okna Uniwin
Pronájem vozů
Potřebujete pronajmout vůz, ale nevíte, jak poznat spolehlivou autopůjčovnu?


V našich článcích se dočtete jaké služby autopůjčovny nabízí, na co máte nárok a na co byste si měli dát při pronájmu vozů pozor.

Vedle toho sledujeme situaci na trhu a můžeme vám tak doporučit solidní autopůjčovnu, se kterou budete mít jistotu kvality.